Contacts

92 Bowery St., NY 10013

thepascal@mail.com

+1 800 123 456 789

Aktualności

Szybka akcja – zakup wózka dla niepełnosprawnej dziewczynki

“Zespół Retta, czyli jak choroba kradnie dziecko rodzicom”. Sofia ma 10 lat i cierpi na bardzo poważne genetyczne schorzenie neurorozwojowe. Zespół Retta ujawnia się nagle u zdrowych dziewczynek i stopniowo ogranicza funkcjonowanie mózgu, rdzenia kręgowego oraz systemu nerwowego. Prawie dwa lata temu Sofia przestała stać na własnych nogach, traci kontrolę nad swoim ciałem, kontakt z nią jest utrudniony. Potrzebowała wózka, który jest niezbędny do codziennego funkcjonowania, bezpiecznego siedzenia i spacerów. Decyzja o pomocy dla Sofii, trwała godzinę. Zamówiony wózek wczoraj udało się przekazać rodzinie. Sofia pierwszy raz od dłuższego czasu cieszyła się i była bardzo podekscytowana.

Dziękujemy Wam za wasze wsparcie finansowe! To dzięki Wam na twarzy Sofii zagościł uśmiech. Pomoc jest prosta! Pomoc jest potrzebna! Pomoc jest konkretna!

Otrzymaliśmy wczoraj podziękowania od mamy Sofii: “Dzień dobry. Jesteśmy z Ukrainy. Przyjechałyśmy do Polski, ponieważ zaczęła się wojna. Sofiia potrzebowała nowego wózka. Ona nie może chodzić, ma epilepsję, więc jesteśmy bardzo wdzięczne osobom, dzięki którym otrzymałyśmy wózek dla Sofii, w szczególności Koper Pomaga. Bardzo podoba jej się ten wózek, jest bardzo zadowolona. Jest jej wygodnie, nawet dziś chwilę spała w tym wózku. Dlatego jestem bardzo wdzięczna i dziękuję wam z całego serca.”

To my dziękujemy, że mogliśmy pomóc!!! Zachęcamy INNYCH do tego!!!