Contacts

92 Bowery St., NY 10013

thepascal@mail.com

+1 800 123 456 789

Wolontariat

Wolontariat to dobrowolna, nieodpłatna i aktywna praca na rzecz konkretnej organizacji. Daje możliwość samorozwoju i zdobycia doświadczenia, które możemy wykorzystać w życiu zawodowym i prywatnym. Bycie Wolontariuszem niesie niezapomniane przeżycia, nowe znajomości i daje ogromną satysfakcję;)

Fundacja Koper Pomaga skupia ludzi, którym krzywda i cierpienie innych osób nie jest obojętne.  

Bądź z nami

Wolontariat w Fundacji Koper Pomaga otwiera nowe możliwości i daje wiele korzyści. Dołącz do Zespołu, a oprócz fajnej atmosfery i pracy zyskasz:
  • umowę wolontariacką i referencje do CV,
  • nowe kompetencje i umiejętności,
  • samorozwój i możliwość realizowania autorskich projektów,
  • wsparcie fajnych ludzi,
  • nieograniczoną radość z robienia dobrych rzeczy,
  • wiarę we własne siły.

Fundacja Koper Pomaga

Działania Fundacji skupiają się na: niesieniu pomocy humanitarnej, pomocy uchodźcom i uchodźcom wewnętrznym, pomocy medycznej ofiarom kryzysów humanitarnych, edukacji i pomocy w odnalezieniu się w nowej sytuacji społecznej osobom przybywającym do Polski.

Pomoc w Ukrainie

Dostarczamy żywność, środki higieniczne, opatrunki i materiały ratunkowe bezpośrednio do wschodniej Ukrainy.

Ewakuacja ludności

Od początku konfliktu w Ukrainie przewieźliśmy  autokarami “Wolna Ukraina” do Polski ponad 5000 osób, głównie kobiet i dzieci oraz osób niepełnosprawnych

Edukacja

Organizujemy nieodpłatną naukę j. polskiego dla dorosłych i dzieci w Łodzi i okolicach. Podstawowe zdolności językowe opanowało już ponad 200 kursantów.

Wsparcie bytowe

Pomagamy w aklimatyzacji, znalezieniu mieszkania i pracy oraz miejsc w przedszkolach i szkołach. Oprócz wsparcia rzeczowego staramy się pomóc w sprawach administracyjnych i zdrowotnych.

Współpraca dla firm

Dołącz do nas

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, który chciałyby wspierać działania fundacji w ramach swojej strategii i dla których udzielanie pomocy jest ważne. Jeśli Twoja firma lub organizacja chce nawiązać współpracę, przekazać darowiznę finansową, rzeczową lub wesprzeć nas bezpośrednimi działaniami swoich pracowników, pomocy w transporcie, zbiórkach rzeczowych, wolontariatem itd. 

koper-pomaga-wspolpraca-biznesowa

Skontaktuj się z Koper Pomaga

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *    Współpracujemy z: